top of page

Звіт про проведену профМайстерку для вчителів природничої освітньої галузі (біології, хімії, географії, курсу «Пізнаємо природу»)

  • geotern
  • 1 апр.
  • 2 мин. чтения

ПрофМайстерки для вчителів природничої освітньої галузі (біології, хімії, географії, курсу «Пізнаємо природу») , соціальної та здоров’язбережуючої освітніх  галузей (основи здоров’я, курсів «Здоров’я, безпека та добробут», «Основи сім’ї») проходила за загальною темою: « Основні аспекти перезавантаження НУШ в базововій середній та профільній  школі.» основна мета даних профмайстерок розробити методики:

  •  переорієнтації освітнього процесу на особистість учня, який має навчитись робити свідомий вибір, пошук шляхів для створення сприятливих умов досягнення кожним учнем найбільш можливого й необхідного для нього рівня знань і навичок, набуття життєвого досвіду, особистісних якостей і життєтворчих здібностей, які необхідні для вирішення реалізації основних життєвих завдань як індивідуального проекту;

  • конструювання й реалізація відповідного варіативного компонента змісту базової освіти, конструювання спецкурсів , відповідність їх психологічному, пізнавальному, профорієнтаційного аспектів. Активізація науково-дослідницької роботи учнів, участі у конкурсах, клубах, школах, хакатонах, воршопах, тощо.;

  •  створити умови для випробування учня в різних видах навчальної діяльності, яка має здійснюватись на діагностичній основі й мати за мету не тільки виявлення професійних орієнтацій учнів, переважних схильностей у різних галузях знань, а й формування інтересів, потреб, самомотивованого, самостійного навчання як усвідомленої навчальної діяльності.

Перша ПрофМайстерка активізувала питання :

– Формування академічних ліцеїв в перехідний період до профільної школи з досвіду роботи ТАЛУГ. ( Федоруц М.В. директор ТАЛУГ ім.І.Франка )

– Формування профільних інтересів та намірів   школярів в середній базовій школі. (Козловська Л.П. консультант ТКМЦНОІМ)

Навчальні дослідження як розвиток діяльнсної компоненти учня та вчителя (Тарас Н.І. консультант ТКМЦНОІМ)

– Освітнє партнерство ЗЗСО і роботодавців для професійного самовизначення школярів. – Агрохолдинг «ЕНСЕЛКО» і перші кроки в майбутню професію. – Модельна програма для курсу за вибором «Агросфера» (Олена Медзата, керівник відділу персоналу, Віктор Трачук, керівник відділу соціальної політики Агрохолдингу «ЕНСЕЛКО» )

 Наступні майстерки проведені для конкретних категорій педагогічних працівників:


 
 
 

Comments


«Офіційний сайт вчителів географії та економіки м. Тернополя».

Сайт створений вчителем географії та  економіки м. Тернополя Антонюком С.М. на Wix.com 

bottom of page