top of page

T – MISTECHKO ІННОВАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ЯК ЗАСІБ ПІДГОТОВКИ ДО ПРОФІЛЬНОЇ ШКОЛИ.

  • geotern
  • 14 мая 2024 г.
  • 2 мин. чтения

14 травня  на базі Тернопільського педагогічного університету ім. В.Гнатюка, відбулася зустріч  вчителів біології, хімії, географії, основ здоров’я та основ сім’ї у рамках T – MISTECHKO інноваційних можливостей як засіб підготовки до профільної школи.

Під час зустрічі педагоги мали можливість почути доповіді:Консультант ТКМЦНОІМ Козловської Л.П. ознайомила вчителів з основними акценти діяльності T- mistechko інноваційних можливостей як інструментами підготовки педагога до реалізації профільної школи НУШ.

 Засєкіна Т.М. ( заступник директора з науковоекспериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України, кандидат пед. наук, старший науковий співробітник, керівник авторського колективу з розробки програми інтегрованого курсу «Природничі науки») ознайомила вчителів з основними напрямками профільної школи в умовах НУШ.

Дробик Н.М.( доктор біологічних наук, професор, перший проректор ТНПУ ім. В.Гнатюка) та Боднар О.І.( доктор біологічних наук, професор, декан хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка) окреслили основні напрями  партнерства хіміко –біологічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка та закладів освіти у формуванні академічних ліцеїв з природничим профілем навчання.

Консультанти ТКМЦНОІМ Тарас Н.І. та Козловська Л.І. представили  5 локацій  T – MISTECHKА

Локація 1 Інтегроване навчання як основа синтезу природничих дисциплін.

Вчителі міста разом з викладачами ТНПУ розкрили значення міжпредметних зв’язків під час викладання навчальних предметів в системі нової української школи та використання інтегрованих завдань під час формування природничо – наукових компетентностей вчителів.

Локація 2 Компетентнісно – зорієнтовані завдання та організація оцінювання в структурі компетентнісного уроку в системі природничих дисциплін.

Локація 3  STEM та PISA– інструменти сучасного вчителя НУШ.

На даній локації педагоги мали можливість познайомитися з прикладами використання STEM – проектів під час викладання природничих дисциплін та завданнями у форматі PISA. Нове покоління школярів потребує креативних підходів та завдань.

Локація 4 Модернізація системи оцінювання базової середньої освіти Нової Української Школи.

Увагу вчителів було націлено на важливості впровадження формувального оцінювання під час проведення своїх уроків а також застосування інструментів штучного інтелекту.

Локація 5 Модельні програми НУШ.

Дана локація мала на меті познайомити освітян з новими  модельними програми дисциплін природничого циклу та отримання навиків їх практичного застосування.










 
 
 

Comments


«Офіційний сайт вчителів географії та економіки м. Тернополя».

Сайт створений вчителем географії та  економіки м. Тернополя Антонюком С.М. на Wix.com 

bottom of page