T – MISTECHKO ІННОВАЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ЯК ЗАСІБ ПІДГОТОВКИ ДО ПРОФІЛЬНОЇ ШКОЛИ.
- geotern
- 14 мая 2024 г.
- 2 мин. чтения
14 травня на базі Тернопільського педагогічного університету ім. В.Гнатюка, відбулася зустріч вчителів біології, хімії, географії, основ здоров’я та основ сім’ї у рамках T – MISTECHKO інноваційних можливостей як засіб підготовки до профільної школи.
Під час зустрічі педагоги мали можливість почути доповіді:Консультант ТКМЦНОІМ Козловської Л.П. ознайомила вчителів з основними акценти діяльності T- mistechko інноваційних можливостей як інструментами підготовки педагога до реалізації профільної школи НУШ.
Засєкіна Т.М. ( заступник директора з науковоекспериментальної роботи Інституту педагогіки НАПН України, кандидат пед. наук, старший науковий співробітник, керівник авторського колективу з розробки програми інтегрованого курсу «Природничі науки») ознайомила вчителів з основними напрямками профільної школи в умовах НУШ.
Дробик Н.М.( доктор біологічних наук, професор, перший проректор ТНПУ ім. В.Гнатюка) та Боднар О.І.( доктор біологічних наук, професор, декан хіміко-біологічного факультету ТНПУ ім. В. Гнатюка) окреслили основні напрями партнерства хіміко –біологічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка та закладів освіти у формуванні академічних ліцеїв з природничим профілем навчання.
Консультанти ТКМЦНОІМ Тарас Н.І. та Козловська Л.І. представили 5 локацій T – MISTECHKА
Локація 1 Інтегроване навчання як основа синтезу природничих дисциплін.
Вчителі міста разом з викладачами ТНПУ розкрили значення міжпредметних зв’язків під час викладання навчальних предметів в системі нової української школи та використання інтегрованих завдань під час формування природничо – наукових компетентностей вчителів.
Локація 2 Компетентнісно – зорієнтовані завдання та організація оцінювання в структурі компетентнісного уроку в системі природничих дисциплін.
Локація 3 STEM та PISA– інструменти сучасного вчителя НУШ.
На даній локації педагоги мали можливість познайомитися з прикладами використання STEM – проектів під час викладання природничих дисциплін та завданнями у форматі PISA. Нове покоління школярів потребує креативних підходів та завдань.
Локація 4 Модернізація системи оцінювання базової середньої освіти Нової Української Школи.
Увагу вчителів було націлено на важливості впровадження формувального оцінювання під час проведення своїх уроків а також застосування інструментів штучного інтелекту.
Локація 5 Модельні програми НУШ.
Дана локація мала на меті познайомити освітян з новими модельними програми дисциплін природничого циклу та отримання навиків їх практичного застосування.
Comments